Skladuj ve Vysočanech

Pešlova 5/363, Praha 9, Vysočany

Auto: naviguj
50.112126N, 14.501711E
Provozní řád
Metro B - Vysočanská
+420 704 036 036

Nezávazná rezervace skladu ve Vysočanech

Sklady jsou výborně dostupné pro následující lokality: Vysočany, Prosek, Hloubětín, Libeň, Letňany, Holešovice, Černý Most, Kobylisy, Ládví. Vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé pronájmy.

Nově nabízíme ve 2. patře našeho garážového domu 9 úložných skříněk (viz foto), které jsou ideální např. pro uschování příslušenství k vaší motorce. Skříňky se nacházejí za dveřmi, které otevřete pouze pomocí vámi nastaveného šestimístného kódu a jsou pod kamerovým dohledem.

Různé velikosti skladů
od 1 m2 do 20 m2
Skvělá dostupnost
Autem, MHD i pěšky
1
Vybetre velikost
2
Kontaktní údaje
Hotovo
plocha měsíční nájem
1
Vybetre velikost
2
Kontaktní údaje
Hotovo
Vaše nezávazná poptávka byla odeslána

Do 24 hodin Vás budeme kontaktovat pro více informací.

Zákaznický servis

David Rippl
obchodní zástupce
Tel.: +420 704 036 036
info@parkujskladuj.cz

Parkuj Skladuj

Nabízíme parkovací stání jak pro jednotlivce, tak i pro podnikatele nebo celé firmy. Celkově máme k dispozici kapacitu pro více než 300 automobilů. Parkovat u nás můžete jak klasická osobní vozidla, tak i SUV a menší dodávky - podmínkou je, aby jejich výška nepřesahovala cca 2 metry.

O váš majetek bude výborně postaráno. Parkovací plochy jsou monitorovány kamerovým systémem a zároveň střeženy ostrahou, díky které mohou být otevřené 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Parkoviště prochází pravidelným úklidem a údržbou.

Parkovací místa se nacházejí v Praze v dopravně velmi dobře dostupných lokalitách a slouží primárně pro dlouhodobější parkování (nad 1 měsíc). Když u nás potřebujete zaparkovat krátkodobě, například na několik hodin nebo dnů, jsme pro vás k dispozici prostřednictvím služby www.mrparkit.com.

Pokud kromě parkování vozidla potřebujete zároveň uskladnit i své osobní nebo firemní věci, máme pro vás připraveny skladové prostory různých velikostí – od 1,5 m2 až do 85 m2.